For mange er det sosiale det aller fineste - det å komme seg ut og treffe andre. Praten over kaffekoppen er viktig på dagsentrene våre.Alle seniorer og andre som har behov for å komme seg ut litt, er velkomne på dagsentrene og bingoen vår. En dag på dagsenteret koster 80 kroner, og da er kaffe, kake og mat inkludert. Noen av dagsentrene har åresalg i tillegg.
Dagsentrene
Slik er åpningstidene i november:
- Tørberget samfunnshus mandag 1. desember kl. 11-14
- Øvretunet, Østby mandag 1. og 15. desember kl. 10-14
- Lund samfunnshus, Ljørdalen torsdag 4. desember kl. 10-14
- Søre Trysil samfunnshus, Plassen torsdag 18. desember kl. 10-14
Det er lagt opp til ulike aktiviteter som alle kan delta på hvis de vil.
Juleavslutning
Det blir juleavslutning for alle dagsentrene på Kjølen hotell. Husk å melde deg på. Har du spørsmål, så ta kontakt med Marielle. Hennes kontaktinformasjon finner du nederst på siden.
Fredagsbingo
Vi kjører fredagsbingo i arbeidsstua på Trysil bo- og aktivitetssenter 12. og 19. desember. Bingoen begynner kl. 11 og varer i cirka en time. Bingoplatene koster 10 kroner og nystekte vafler og kaffe 20 kroner.