Hopp til hovedinnhold Hopp til søkeboks Hopp over båndkommandoer Logg på

Kommunestyret

Kommunestyret i Trysil består av 25 representanter. Erik Sletten, Sp er ordfører, og Knut Løken, H er varaordfører.

Arbeiderpartiet har 11 representanter, Høyre har seks, Senterpartiet har seks, Fremskrittspartiet har en og  Sosialistisk Venstreparti har en. Gruppelederne er henholdsvis Randi Sætre, Anders Nyhuus, Per Hagebakken, Per Johnny Talaasen og Marit Nyhuus.

H, Sp og Frp inngikk et valgteknisk samarbeid etter valget i 2015. Det medførte at de blå og grønne fikk flertallet i formannskapet og hovedutvalgene og alle lederne og nestlederne bortsett fra lederen i hovedutvalg for helse og omsorg som de ga til Ap.

Møtene sendes direkte og i opptak på kommune-TV.

Dette er Trysil kommunestyre:

​ Parti ​Representant ​Telefon ​E-postadresse
Sp Erik Sletten 90 16 71 35 erik.sletten@trysil.kommune.no
​H​Knut Løken​90 83 43 15knut.loken@trysil.kommune.no
​Ap ​Randi Sætre ​99 22 50 59 ransaetr@gmail.com
​Ap ​Turid Backe-Viken ​99 28 00 71 turid.viken@skistar.com
​Ap​​Even Eriksen​91 64 85 51pv-ev@hotmail.com
​Ap​Stein Bogsveen​41 62 20 08sbogsvee@bbnett.no
​Ap​Malin Skålholt Åkesson​90 41 73 64malin@trysilvask.no
​Ap​Einar Hyllvang​92 65 74 21einar.hyllvang@hedmark.org
​Ap ​Gry Vanja Eriksen ​95 25 69 28 info@eriksenshester.no
​Ap​Frank W. Lie Bråten​91 83 22 87fwlbra@online.no
​Ap ​Oddmund Myhr 99 10 82 51 omyhr@hotmail.com
​Ap Elisabeth Sakrisson 47 45 23 84 jholmstr@outlook.com
​Ap ​Bjarne Skarpmo ​45 23 42 11 bjarne.skarpmo@gmail.com
​Sp ​Per Hagebakken ​90 98 84 41 pehageba@bbnett.no
​Sp ​Per Gunnar Stensvaag 91 61 74 49 pgsten@gmail.com
Sp ​Ole André Storsnes 90 56 30 80 olestors@gmail.com
​Sp​Erik Lund​95 24 91 74er-lu3@online.no
​Sp​Jesper Nohr​94 86 54 86jesper_nohr@outlook.com
​H ​Anders Nyhuus ​​90 50 94 33 anyhuus@online.no
​H ​Linn Rundfloen 98 82 07 88 linn.rundfloen@gmail.com
​H ​Liz Bjørseth 95 74 69 63 lizbjorseth@hotmail.com
​H Øyvind Bæk ​91 39 20 49 varaholla@gmail.com
​H ​Lars Lillebo Tøraasen 90 60 38 44 larslillebotoraasen@gmail.com
Frp ​Per Johnny Talaasen 91 54 05 82 per-talaasen@hotmail.com
SV ​Marit Nyhuus 90 19 43 72 marit.nyhuus@vegvesen.no
 

 

 Aktuelt

Alle
Nyheter
Fant ingen nyheter merket med valgt interesseområde
 
Sist oppdatert: 31.05.2018 09:11:51